
УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!
У пожежонебезпечний період стрімко зростає ризик виникнення пожеж на відкритих територіях, у зв&rsqu...
Res --> 1
Повідомляємо, що у зв’язку зі зменшенням лімітів для нашої громади, на теперішній час 6,85 МВт, з 09.00 до 12.00 год. тимчасово (частково) не буде електропостачання за такими вулицями та будинками міста Южноукраїнська:
- пр-т Незалежності 11, 15, 17, 27.
- б-р Квітковий 1, 2, 3.
- вул. Дружби Народів 40, 42, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 29А, 31, 31А, 31Б, 33, 33А, 33Б, 35, 52, 56.
- вул. Молодіжна 11, 15, 5, 7, 7А.
- пр-т Незалежності 22, 24.
- вул. Енергобудівників 2, 4, 6.
- вул. Набережна енергетиків 37, 39.
- ОК ЖБК "Южноукраїнський"
До об’єктів господарювання, які також будуть відключені у цей час відносяться будівлі магазинів «Добрий кошик», «Сом», «Платформа», «Українські ковбаси», «Фаворит», будівля ПриватБанку, фітнес-клуб «Малібу», навчальні заклади Южноукраїнський професійний ліцей з блоками обслуговування та гуртожитками, будівля «6 школи», Южноукраїнські ліцеї № 1 та № 5, БП «Чайка», кафе «Форель», автовокзал, ДП – Маршрутки, автостоянки, розташовані по вул. Дружби Народів.
Крім того, об’єкти, які підключені до електропостачання будинків за вказаними адресами (магазини, кафе, салони краси, адміністративні будівлі, перукарні тощо), також будуть тимчасово відключені від електропостачання.
Просимо з розумінням ставитися до відключень електроенергії. Про подальші відключення буде повідомлено додатково.
У пожежонебезпечний період стрімко зростає ризик виникнення пожеж на відкритих територіях, у зв&rsqu...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Південноукраїнської міськ...
До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані...
Настала чудова пора року – літо. Найбільш чудовий відпочинок влітку – відпочинок на воді...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Південноукраїнської міськ...
❗️За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської...
25 квітня 2025 року о 9:00 у залі засідань Південноукраїнської міської ради (б-р Квітко...
17.04.2025 року фахівцями Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Ми...
15 квітня близько 20:54 год біля Дошки Вічної пам'яті на площі перед будівлею виконавчого к...
❗️Вночі та вранці 12 квітня по області та м. Південноукраїнськ сильні заморозки 0-5° (стихійне м...