Практичний тренінг із надання домедичної допомоги «Stop the Bleed»
26 жовтня у Південноукраїнську відбувся п’ятигодинний практичний тренінг із надання домедичної...
Res --> 1
За оперативними даними керівників місцевих супермаркетів «Сільпо», «АТБ», «Копійка», станом на 9-00 год. 25.02.2022 забезпечено наявність продуктів харчування, води бутильованої та товарів першої необхідності. Постачання продуктів харчування та товарів першої необхідності відбуватиметься у штатному режимі, без змін. Адміністраціями супермаркетів збільшено замовлення поставок.
За інформацією адміністратора мережі магазинів «Кавунівський хліб» постачання хліба 25.02.2022 відбуватиметься постійно по мірі потреби із збільшенням кількості поставок хліба по магазинах.
Просимо зберігати спокій та не піддаватися впливу панічних настроїв та фейкової інформації, не створювати ажіотаж з придбання продуктів харчування.

26 жовтня у Південноукраїнську відбувся п’ятигодинний практичний тренінг із надання домедичної...
З метою попередження можливого пориву теплотраси та на виконання вимог КП ТВКГ від 13.06.2025 №08/90...
23 жовтня 2025 року відбулось чергове засідання робочої групи з громадської безпеки та соц...
17 жовтня 2025 року відбулося засідання Координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при...
ВПО та місцеві жителі вразливих категорій Вознесенського району Миколаївської області мають можливіс...
20 жовтня 2025 року представники Южноукраїнської міської територіальної громади - перший заступник м...
Відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України від «Про застосування персона...
Сьогодні, 8 жовтня 2025 року, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вручив південноукраїнському міськ...
2 жовтня та 3 жовтня 2025 року відбулись засідання комісії з розгляду проєктів планів підприємств і...
Роботи зі зведення модульного містечка у Костянтинівці активно тривають. КП ЖЕО здійснює підготовку...