Літо для КП ТВКГ — найгарячіший робочий сезон
Поки місто насолоджується теплом, наші фахівці максимально активно проводять ремонти, заміну та моде...
Res --> 1
У цьому році у міському бюджеті було передбачено кошти не тільки на оновлення застарілої техніки КП ЖЕО, а й придбання нової.
Зокрема, було передбачено та виділено кошти на придбання розсипачів піску та солі моделі RPS-1500-C, які на початку минулого тижня були доставлені на підприємство у кількості 4 одиниць. Розсипачі піску та солі нові, 2022 року випуску у стандартному заводському виконанні дозволяють проводити посипання доріг протиожеледними матеріалами із оптимальним використанням часу, людського ресурсу та матеріалів.
Відзначимо, що такого типу обладнання на підприємстві до цього часу не було взагалі, відповідно робота з посипання прибудинкових територій та внутрішньодворових проїздів протиожеледними матеріалами не проводилася. У зв’язку з цим за спільного рішення керівництва міської ради та КП ЖЕО дійшли висновку необхідності закупівлі даного обладнання для надання важливої мешканцям послуги.
КП ЖЕО висловлює вдячність за допомогу у закупівлі вкрай необхідного для зими приладдя секретарю міської ради Олександру Акуленку, першому заступнику міського голови Олексію Майбороді та депутатам міської ради.




Поки місто насолоджується теплом, наші фахівці максимально активно проводять ремонти, заміну та моде...
Робочий процес на ділянці по проспекту Незалежності, 33 Г зараз у найактивнішій фазі. Для проведе...
14 липня за участю начальника Південноукраїнської міської військової адміністрації Івана Кухти та пі...
Літо — це не лише пора відпусток, а й найгарячіший сезон для комунальників. Саме зараз іде щіл...
У зв’язку з плановим оновленням міських комунікацій, на мешканців чекають тимчасові зміни у зв...
Інформаційний лист керівникам підприємств, установ та організацій – споживачам теплової е...
Робота з модернізації міських комунікацій кипить, і на вулиці Європейській повним ходом іде заміна з...
Літо — традиційний сезон масштабних ремонтів. Наразі роботи на мережах тепло- та водопостачанн...
Підготовка міських тепломереж до опалювального сезону триває в режимі максимальної інтенсивності....
Комунальне підприємство «Служба комунального господарства» Південноукраїнської міської р...