За доброю традицією, до Міжнародного дня захисту дітей, 6 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею, феєрично, відбувся майстер-клас по виготовленню прикраси, в рамках розважальної програми «Дитячих мрій країна – чудова і чарівна». Гостями свята стали діти, що відпочивають у прогулянковому майданчику «Сонечко» станції юних техніків.
Малечі було запропоновано сплести браслети дружби, адже прикраса має свою історію, що походить від Північно-Американських індіанців. Місцевий звичай зобов’язував носити таку фенічку, подаровану як символ дружби і любові, до повного зносу, поки вона не порветься.
Якщо зробити своєму другові подарунок у вигляді такого красивого і стильного браслета, він напевно буде його берегти, адже дружба це велика цінність.
Також, під час заходу, діти радо брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, відгадували загадки, співали і танцювали.
Свято пройшло на одному подиху! Приємно, що діти отримали від зустрічі море задоволення і незабутніх відчуттів.
![](https://picua.org/images/2019/06/06/118ef1240237e1ff6cc3963acbe6f895.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/6ff63d2642e658402acd6ba8249cb924.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/06b3ccbd75fe3dc95711f1f3d416edfc.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/2b4630a14427b0aa25dd3793542a51a8.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/6b5bdec7d1d24e77c5fb155494bc238a.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/ddb01f6e4175ce1a7eda6992681a4023.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/603666529a1e2d1333b8b5709fab10e0.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/cb5f61023efec6c422950ece42bf6ca6.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/b9ca2413a057b0f3f7d53e0d09936262.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/addd04a35fbe86459684b917ca4e51ff.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/caf1ec2cf1728e1f0870ed1534d4386f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/06/06/7db134628c0c73d6649addd2b09b81ec.jpg)