У Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано експозицію “Подвигу жити вічно“, присвяченої Дню партизанської слави, яка розкриває основні періоди Другої світової війни на Миколаївщині у 1941-1944 роках. Основна частина експозиції розкриває антинацистський рух Опору в краї. Особисті речі, документи, фотографії, матеріали науково-допоміжного фонду свідчать про мужність і героїзм наших земляків. Також в рамках експозиції відбувся патріотичний захід, на який завітали представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Організації ветеранів України на чолі з В’ячеславом Громенко. Музичним подарунком стала патріотична пісня у виконанні Наталії Верчук, викладача ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей”. Після перегляду експозиції вшанували пам’ять покладанням квітів до стели меморіального комплексу Захисникам Вітчизни.
Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Це день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/0799ab431c6875d5952c6e7df1b3c997.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/f61648f0beb45313276498c089543af7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/786c34be233d39535add9c2997c2ccc0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/d2c160044f87b2c23f229f61c29059cb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/ae940945c97aee5e1327536d139d505c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/ede8abeac6734e29ab3d0bcf33bc54e2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/39e114bf5434d7c5ad3a604ee2fabdb0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/404b0f82529aefaca4bf463dc4301963.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/850ccc3c64e16aa152465ca2ca39523b.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/f57db48231dc2f86b3a0f1ae7a730c56.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/edc38144dbf5a1aa97c818aad8b16861.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/2d3557c50b2876385ed91dae566e70c4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/6b4aef1e3715ee73a80e14d52e498797.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/9/23/content/881e866d531ad0e18efa61919f795d7b.jpeg)