У Южноукраїнському міському історичному музеї з 29 вересня по 6 жовтня проходить виставка «Бабин Яр: забуттю не підлягає», присвячена Дню пам'яті жертв Бабиного Яру.
Головною частиною виставки є матеріали науково-допоміжного фонду та інсталяція, яка складається із свічок і колючого дроту, що символізують трагедію, смерть, несвободу, страждання тисяч людей, які й досі залишаються в нашій генетичній пам’яті. Трагедія Бабиного Яру не має права на повторення ні сьогодні, ні в майбутньому.
Також трагедія Бабиного Яру – це одна із найстрашніших сторінок не лише України, а й світу. Це місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Ми маємо завжди пам’ятати, що подібні злочини є неприпустимими. Маємо знати історію, щоб ці події більше ніколи не повторилися в майбутньому.
І коли ми сьогодні згадуємо про ті події, то маємо говорити і про толерантність, яку повинні виховати у наших дітях і внуках.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/504af83ff5564e18893aa9b26ba3e46b.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/3144cd7b8fbf9d93518de53e45720244.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/6dc62b461ef1fe0f2085aa0312bbe444.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/00c01d65a94750b83ef55c3fc551db0a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/fb791f6d1d71edc81b0566c281db905e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/0fe1c5de36a45f071527b89c5d8b081d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/0a1bb31a320930b0ba3e087a271c409e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/10/4/content/c77d8278779e30de4d4537cafc525cd8.jpeg)