З 29 по 31 серпня в Южноукраїнському міському історичному музеї діє виставка науково-допоміжного матеріалу «Мужні і незламні» до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Першими відвідувачами стали небайдужі гості з Білорусії, а також вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», на чолі з представниками громадської організації «Бугогардова Січ українського козацтва», жителі міста та родичі загиблих героїв.
Ми вшановуємо всіх, ми пам’ятаємо кожного. Вічна їм пам’ять і слава. Своє життя Вони поклали за святу українську землю, за світле та мирне майбутнє кожного українця.
![](https://picua.org/images/2019/08/30/8bd295784aabd793bc798f4ec77ad18b.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/5d0bd7c43d8cc414414e100a5d2258de.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/644e5b834ad2fc7ddac3dc812693271f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/6f13ce539a39baff4f5b92690b669c84.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/e78e94777417d65ea1c94014eb1b5f14.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/29283d6fd464e6c7d1bcdc4a147c24c9.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/321edeb6597433ac57a4df0bead4931b.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/313fbcee2fbf7296448eb39f7849858f.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/8208ac491254070771268ce2ecd1d281.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/d0e94c40a8b365208f767c09b531ca7d.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/30/f01bc6df503690892e9120834fff7383.jpg)