У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася тематична виставка науково-допоміжного матеріалу «Пам’ятаємо подвиг Героїв Крут» до Дня пам’яті героїв Крут.
Виставка знайомить відвідувачів з цінними документальними джерелами, що проливають світло на правдиві історичні події минулого століття, а також сприяє вихованню патріотичних почуттів у шкільної та студентської молоді.
Також в рамках цієї виставки було презентовано показ документального фільму «Крути», в якому розповідається про невідомі факти про подвиг під Крутами і головне відповідь на питання, що спонукало юнаків з різних верств населення іти добровольцями воювати за Україну.
29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/a0eab459cfb192638b203515228d184b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/af4be16fd84a3bde494650a71590e431.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/e0491288465125c5a2e0a43e69a09456.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/06e601185eeed6f688ae95db29af4713.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/8a003f00464d049458abd633e8fd4ff4.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/55cd9d2b592a90bad5de901d80fb59c7.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/be7bd8aa279df697716255ad1ca2427e.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/26/content/77ac1045ac8da17bf774a00b0ea2591a.jpeg)