З 23 липня до 15 серпня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею діяла експозиція сакрального мистецтва «Величні постаті минулого», яка присвячена Дню Хрещення Київської Русі-України.
Духовне життя України завжди поєднувалося з релігійними традиціями. Відомо, що найціннішим скарбом храму душі людської завжди була віра. У 988 році рівноапостольний князь Володимир Великий започаткував нову добу в історії Київської Русі, здійснивши священне хрещення. Складним і тернистим був шлях духовного відродження. Та все ж таки українці прийняли християнство дуже глибоко, будучи готовими нести правду і любов Христа до людей.
В експозиції були представлені старовинні ікони ХХ століття, передані для музею настоятелем Храму усіх Святих українського народу УГКЦ отцем Ігорем Вороною, розпис по склу «Радість», акварель-ескіз до вітражу «Ісус від Марії» Марії Ачкасової та науково-допоміжний матеріал, який висвічує основні періоди хрещення Київської Русі-України.
![](https://picua.org/images/2019/08/16/f4834548324c4e8d7bc5d825477b2733.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/16/05e77ed4407da9f3cc139223bc7d0047.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/16/1b58cd856ce3d8200aa72cecf5dd5c76.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/08/16/d19d7f024351fa99be39da737f93e65e.jpg)