З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, з метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, у Южноукраїнському міському історичному музеї презентовано виставку «Свобода на барикадах Революції гідності».
В основу виставки увійшли матеріали науково-допоміжного фонду, світлини та особисті речі очевидців тих подій.
Почуття гідності та прагнення до волі завжди були особливими рисами українців. Ми завжди будемо пам’ятати про те, якою ціною здобули свободу і незалежність.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/d5dfc216784150112695fa0022b7c300.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/85f26b8ae5031b257c1e5b069dfc9716.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/e28ad22a4935fe9bc1f06c93a42e0836.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/cfff475e7a70ccaaac60787829770b5e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/5d418af240b87276bf844bb1e2cbc573.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/e731b7298f813d8359b539ec50a8d824.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/11/22/content/24d514b5820be8e0b9e62fcdb954da5f.jpeg)