У Южноукраїнському міському історичному музеї проходить фотовиставка «Енергія навколо нас», яка присвячена Дню енергетика.
Символічно, що саме взимку, коли усі особливо потребують затишку і тепла в своїх домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято.
До уваги відвідувачів представлено ряд раритетних світлин часів будівництва Южно-Української АЕС та міста-супутника 70-80-тих років ХХ століття. Також усі охочі можуть ознайомитися з архівними випусками газет «Енергетик», «Молодь України» та «Мирний атом» 70-80-х років, пам’ятним альбомом Володимира Фукса, тематичними книжками та іншим науково-допоміжним матеріалом.
Від щирого серця бажаємо енергетикам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, подальшого зростання та творчих досягнень.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/1626ebad654ae42915f2b6466a8c0d64.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/025b7f6c56e9b571d8e4afeed62fbf6d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/a970727703247fc221b323001c5a98e5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/e1139a4f99cfdf5a0e099deef777d8d2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/4067b5f6d2177708e468f31ecec15f4f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/22/content/cf33903ba99996032c387a564f0c4eee.jpeg)
За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. для довідок: (05136) 5-63-71