З нагоди святкування Дня Європи, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею було проведено відеоподорож «Європа в культурному розмаїтті».
Глядачам було запропоновано переглянути відеоматеріал, який направлений на ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями, формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді.
День Європи в Україні – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/31/content/0582bdbb8190d281610a850ce24f3a95.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/31/content/861c6bec9c8cf9f5231dfcef385855ed.jpeg)