
Урочистості до Дня Української Державності
15 липня у Південноукраїнську відбулося урочисте відзначення Дня Української Державності – свя...
Res --> 1
До 180 – річчя від дня народження видатного майстра художнього слова Івана Семеновича Нечуя – Левицького бібліотека для дорослих провела літературно – музичний вечір «Я не покину Україну, я не покину свій народ».
Ведучою вечора була постійний читач бібліотеки Мельник Тетяна Ігорівна, яка розкрила відомого письменника, українського Бальзака, великого гуманіста з точки зору несумісності його життя і його творів.
Справжньою окрасою вечора стали гра на скрипці викладача дитячої школи мистецтв Томіліної Євгенії Володимирівни та пісня «Рідна мати моя» у виконанні Гаврилюк Олени Василівни.
Присутні на заході мали змогу по – новому оцінити творчість І.С. Нечуя – Левицького.
15 липня у Південноукраїнську відбулося урочисте відзначення Дня Української Державності – свя...
Два об'єкти для спорту та дозвілля були презентовані 2 липня у нашій громаді. У спорткомплексі &...
У День Конституції України, коли серця наповнені гордістю та гідністю, на площі перед будівлею викон...
Хоча погода впродовж дня лякала дощем, ближче до вечора хмари розступилися, парк просох — і ми...
Міський парк (біля СЕРЦЯ) Запрошуємо на музичний вечір під відкритим небом ...
Сьогодні, 28 травня, до Костянтинівської бібліотеки-філії завітали учні 4 класу Костя...
27 травня 2025 року в Південноукраїнській школі мистецтв відбувся традиційний звітний концерт, який...
Більше ф...
Сьогодні до Дня міста відбулося урочисте відкриття стінопису на фасаді будинку № 3 по вулиці Енергоб...