![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
03 лютого 2016 року у Комунальному закладі Центрі розвитку дитини «Гармонія» відбулося відкриття соляної кімнати, яка є частиною оздоровчо - профілактичного центру «Малята-здоров’ята», який «Гармонія» виграла як міський конкурс проектів і програм розвитку закладів освіти.
В урочистому відкритті соляної кімнати взяли участь заступник міського голови Бацман Микола Володимирович, начальник управління освіти Сінчук Юрій Михайлович, начальник фінансового управління Гончарова Тетяна Олександрівна, депутат міської ради Шевчук Людмила Миколаївна, член наглядової ради міського благодійного фонду «Родина» Мельник Ярослава Богданівна.
Начальник управління освіти під час своєї промови відзначив, що дана тема стоїть на контролі у влади міста. Під час розгляду виконавчим комітетом питання «Про організацію харчування у 2016 році» міським головою надано доручення по вивченню можливих додаткових заходів, які б впливали на укріплення імунітету дитини. Юрій Михайлович подякував колективу «Гармонії» і батькам за небайдужість та співпрацю.
Завідувач ЦРД «Гармонія» Левицька Любов Анатоліївна привітала гостей та познайомила з роботою оздоровчого центру. Гості мали можливість попробувати кисневі коктейлі, побачити роботу масажиста та прийняття УВЧ – процедур.
Центр розпочав свою роботу у 2014 році з кімнати проведення УВЧ – процедур. Зараз він має можливість повноцінно оздоровлювати, проводячи фізіотерапевтичні процедури, галотерапію ( лікування соляною кімнатою), вживання кисневих коктейлів, заняття ЛФК, використання дитячих тренажерів, масаж, тощо.
Завдяки міському бюджету заклад отримав можливість влаштувати соляну кімнату, яка нормалізує функцію дихання дитини, поліпшує кровообіг, знімає нервову напругу , втому , сприяє релаксації.
Діти з задоволенням сприйняли презентацію соляної кімнати, мали можливість відчути на собі цілющі процедури, з задоволенням продемонстрували роботу на тренажерах.
Тепер вихованці «Гармонії» мають можливість двічі на рік оздоровитися в своєму закладі.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...