![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
З метою ознайомлення з роботою комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» голова постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, спорту, соціального захисту населення та засобів масової інформації Олена Захарова та член цієї комісії Микола Борець у супроводі директора департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної та директора комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Антоніни Мартинко відвідали відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг та відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Депутатами відмічено, що відділення функціонують належним чином та відповідно до затверджених стандартів, але однією з головних проблем є приміщення відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг, яке є замалим для такої установи. Щорічно у даному закладі проходять реабілітацію 300 ветеранів війни, ветеранів праці, одиноких громадян та інвалідів які проживають у нашому місті і опинилися в скрутних життєвих обставинах та потребують постійної допомоги.
Для детального вивчення та вирішення питання виділення належного приміщення, Микола Борець запропонував звернутися до профільної депутатської комісії.
Для збільшення надання профілактично-оздоровчих послуг проводиться робота з депутатським корпусом міської ради, щодо залучення коштів виділених на виконання депутатських повноважень на придбання профілактичного обладнання для відділення.
Відвідавши відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів гості були приємно вражені від побаченого обладнання. Та є проблеми і в даному відділенні, а саме потреба у 0,5 ставки помічника вихователя та 0,5 ставки логопеда для надання послуг у відділенні більш якісно та в повному обсязі, на що Олена Захарова погодилась із запропонованим. Керівник закладу розповіла про плани щодо облаштування спеціалізованого дитячого майданчика пристосованого для дітей-інвалідів. Тож напрацювання є.
Заручившись підтримкою депутатського корпусу та міської влади зробимо все для покрашення якості та збільшення кількості надання послуг для мешканців нашого міста.
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...