
«Пакунок школяра»: уряд запровадив виплату для родин першокласників
З метою забезпечення дітей, зарахованих у новому навчальному році до першого класу закладу освіти, щ...
Res --> 1
Сучасній людині пропонують безліч різноманітних методів, порад для досягнення успіху. Але чому тоді кількість успішних людей не зростає в геометричній прогресії? У чому ж причини?
Перша, найголовніша причина. Насправді не так багато людей хочуть змінити своє життя. Вони задовольняються роллю пересічного громадянина і не хочуть нічого змінювати, адже для цього доведеться щось робити. Вони начебто і не проти, і навіть тільки за. Але ворушитись – вибачте. Максимум, на що їх вистачає, – купівля лотерейних білетів.
Друга. Люди шукають чарівну таблетку, проковтнувши яку, вони відразу, як у казці, зможуть вирішити всі свої проблеми. Недарма найбільше продаються книги та інші товари, які «дають результат» без зусиль користувача.
Третя. Люди не діють, тобто не застосовують здобуті знання на практиці. Прочитавши одну книгу, вони згортають її і починають читати іншу, таку саму. Коли у книзі йдеться про перехід від теорії до практики, здебільшого це закінчується думкою: «Усе це якось складно».
Четверта. Різні шаблони, обмеження, стереотипи, комплекси призводять до страхів. Людина начебто хоче і може, але страх паралізує волю, знижує ефективність, підвищує кількість помилок.
Такі люди забули відому фразу «Бог не дає нам випробувань понад наші сили». Тож, не бійтеся себе, швидше залишайте м’який диван. І все буде добре.
П’ята. Низька енергетика. Робота, сучасний спосіб життя та інші фактори призводять до того, що більшість людей просто не хочуть досягати успіху. Вони настільки спустошені та «розряджені» наприкінці дня, що сил вистачає лише на відпочинок. Де вже тут прагнути успіху.
Шоста. Люди не знають, чого вони хочуть, але можуть відповісти, чого вони не хочуть. Після «обробки» вихованням, освітою, засобами масової інформації з’являються «штамповані» люди, яким намалювали стандартну схему життя, але не навчили розуміти себе та свої бажання.
Сьома. Багато хто хоче «бути як усі». Звідки воно взялося?
«Думай як усі», «Роби як ми», «Одягайся як ми», «Бажай те, що ми бажаємо», «Не відривайся від колективу», – кажуть нам ті, хто перебуває у стаді. Та не слухайте їх! Ви, ваша душа, усі її неповторні барви, мрії та енергія – усе це не має аналогів у всесвіті.
Всевишній подарував вам душу не для небесної статистики, а для того, щоб, пройшовши через земні випробовування, ви розвинули та вдосконалили її.
Насправді список причин може бути дуже довгим. Але порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих. Життя як річка, що тече тільки вперед. І якщо ви хочете за кілька років досягти певних цілей, вам потрібно перестати шукати чарівну таблетку, а почати застосовувати на практиці здобуті знання.
Урок досягнення успіху можна взяти в маленьких левенят. Дитинчата вчаться в старших більш досвідчених левів. І вчаться вони не за підручниками й розмовами, а на практиці. Левенята точно знають: щоб навчитися битися, потрібно забруднити морду. Ми ж боїмося навіть забруднити руки. Ми часто дивимося на
За матеріалами вченого і педагога Володимира Калошина та журналу «Охорона праці»
З метою забезпечення дітей, зарахованих у новому навчальному році до першого класу закладу освіти, щ...
Послуги домашніх працівників в Україні стають все більш популярними. Це й не дивно, адже в сучасному...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Безпека на робочому місці – це один із ключових аспектів успішної та продуктивної діяльно...
10.07.2025 в управлінні соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради б...
Часто запитують: що робити після поранення, як отримати одноразову фінансову допомогу, куди звертати...
Завершена модернізація першого експериментального безбар’єрного пасажирського вагона, повністю...
Військові, ветерани та їхні родини мають право на пільги — зокрема, знижки на комунальні послу...
Працювали за кордоном? Нагадуємо, що одержаний стаж можна врахувати для призначення пенсії в Україні...
Людина може травмуватися, як на виробництві, так і в побуті. Травми, які трапилися в побуті ще назив...