Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Чи будуть підручники для 4-х, 7-х класів до 1 вересня?
AA

Чи будуть підручники для 4-х, 7-х класів до 1 вересня?

Кабінет Міністрів України Постановою №321 від 25.04.2016р. (лист голови облдержадміністрації від 05.05.2016р.) переклав функцію закупівлі другої половини підручників для 4-х, 7-х класів на місцеві органи управління освітою. У відповідності до чинного законодавства управлінням освіти міської ради були  вжиті відповідні заходи щодо оголошення конкурсу серед видавництв,  що мають ліцензію на друк, шляхом запиту цінових пропозицій. Жодне із видавництв участі у конкурсі не прийняло і торги вважаються такими, що не відбулись. З метою відпрацювання інших варіантів отримання підручників управління освіти  вимушено було здійснити певний перерозподіл фінансового ресурсу через сесію міської ради, яка відбулась 31.05.2016р.

Після цього розпочався новий етап, що передбачає процедуру укладання прямих договорів з  видавництвами на друк підручників  та окремих договорів на їх доставку. В ході роботи з’ясувалось, що для того щоб Южноукраїнські загальноосвітні заклади отримали весь перелік необхідних підручників, управлінню освіти  необхідно украсти договори з 15 видавництвами. В процесі укладання договорів виникла проблема: окремі видавництва змінюють ціни на підручники  по відношенню до тих, за якими отримувалась перша половина та які і брались за основу під час розрахунку необхідного фінансового ресурсу. Ще однією проблемою стало те,  що всі видавництва категорично відмовляються підписувати договори з терміном доставки підручників до 1 вересня ( погоджуються тільки з  формулюванням – «протягом 5 місяців»).

Тож будуть учні 4-х, 7-х класів на 1  вересня з підручниками – питання…?!

Слід відмітити, що сесією обласної ради 10.06.2016р. здійснено розподіл залишку державної освітньої субвенції на початок року саме на допомогу у закупівлі підручників де доля Южноукраїнських освітян склала 70,290 тис.грн.

Читайте також

До уваги батьків!

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

У звʼязку із відсутністю водопостачання в місті 23.10.2025, управлінням освіти рекомендовано заклада...

Освітяни ділились досвідом

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

20 жовтня розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-анд...

З Днем працівників освіти!

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

1 жовтня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості зібрались делегації від закладів і устано...

Долучайтеся до конференції «Витоки. Майбутнє»,яка присвячена збереженню культурної спадщини інструментами бізнесу та маркетингу

Вознесенська районна військова адміністрація

«Витоки. Майбутнє» - подія, що об’єднає майстрів, культурних діячів, освітні закла...

Колектив ліцею №2 один із перших в Україні долучився до пілотування державної освітньої екосистеми "Мрія"

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

Колектив Південноукраїнського ліцею №2 - один із перших в Україні, хто долучився до пілотування держ...

Нові приємності…

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

5 вересня в освіті відбулась ще одна знаменна подія. 10-річна мрія освітян врешті-решт здійснилась....