![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/4/news/box3/840eeee666299e98c5c9669a987ea966.png)
Амброзія та як з нею боротися
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Res --> 1
20 лютого 2023 року робоча група Інспекції з благоустрою та відділу екології Южноукраїнської міської ради провела перевірку благоустрою та санітарного стану ряду гаражних кооперативів міста Южноукраїнська. Незважаючи на те, що в грудні 2022 року силами комунального підприємства «Житлово – комунальне господарство», був проведений комплекс із прибирання масштабних місць накопичення побутового сміття, в тому числі на схилах до річки Південний Буг, сміття знову накопичується, що веде до погіршення екологічної ситуації в місті.
Вкрай незадовільна ситуація на прилеглих територіях біля гаражних кооперативів «Каскад», «Мотор». Ряд зауважень має Інспекція до гаражних кооперативів «Іскра», «Лотос», «Восход», «Орбіта». Всі ці питання стоять на контролі Інспекції з благоустрою.
Просимо керівників гаражних кооперативів провести заходи щодо наведення благоустрою та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, як на територіях гаражних кооперативів, так і на прилеглих до них територіях, згідно вимог «Правил благоустрою забезпечення чистоти і порядку на території Южноукраїнської міської територіальної громади» від 28 липня 2022 року № 1094.
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Южноукраїнська міська територіальна громада звертає увагу керівників установ, організаці...
Літо в розпалі, а отже час згадати і про амброзію – рослину, про яку багато говорять, ал...
Відповідно до Розпорядження міського голови від 15.04.2024 року №110-р «Про проведення загальн...
Палити листя та сміття -ЗАБОРОНЕНО! Із настанням весни, мешканці приватних дом...
Навесні деякі мешканці на свій лад налагоджують благоустрій на своїх ділянках, спалюючи померлу трав...
Однією з найбільших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами на територіях дачни...
УВАГА НАГОЛОШУЄМО! Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади попере...
У зимовий період актуальним залишається питання своєчасного очищення міста від снігу та проведення п...
Інспекція з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади повідомляє, що стихійна торгі...