15 лютого у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею розпочала діяти експозиція «Болить і досі всім Афганістан», яка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Експозицію вже відвідали жителі міста та Молодіжна колегія з Врадіївщини.
Афганська війна — одна з найдраматичніших сторінок нашої сучасної історії, написана кров'ю солдат, слізьми матерів. Минули десятиліття, біль притупився, але спогади залишаться назавжди. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих солдат, які не повернулися з Афганської війни. Усі охочі мали нагоду познайомитися з експозицією в якій представлено ряд фотографій, документи, нагороди, особисті речі військових, елементи одягу та озброєння часів Афганського конфлікту 1979-1989 років.
Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи, істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан. Сьогодні афганці, як були, так і залишилися спадкоємцями бойової слави і є носіями непідкупного, справжнього патріотизму.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/cb35f9d5e9f26d6a643e6818d75878cb.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/3f58c39d0cc71971df4fbb2cd81f2ab1.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/c8e87db8fc0b411cc0b12397725086ce.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/c7deecadb2505a4a75b8006710ad7732.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/a3c49cb684511d1a7c2c411d472f1bbc.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/e8ce93dddb6a9f3439b5ae983eb19e5b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/7eaa086fdd85271afa5b7c01f57fb4fc.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/822afa0fef4081ecadc5e2c2a18c28e0.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/90e91fc3ddbd28a4ec01f5489e706097.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/2/16/content/fc3ead0f6491e615bf11a6dc38d9c82b.jpeg)