![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/24/news/box3/859c301af4e5eff2439a432337e8f590.jpeg)
Поїздка на пляж
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Res --> 1
Нажаль все частіше комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» у своїй роботі доводиться стикатися з проблемами, які виникають між батьками та їх працездатними дітьми. Проблеми, які виникають різного характеру, але найчастіше це те, що діти не хочуть доглядати своїх стареньких батьків.
Відповідно до ст. 3 Закону України «Про соціальні послуги» одним із принципів надання соціальних послуг є добровільність. Також громадянин має право відмовитися від надання соціальної послуги відповідно до ст. 12 вищезазначеного Закону. Тому без згоди громадян надавати соціальні послуги примусово не можемо.
Обов’язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплений у нормативно-законодавчій базі України. Згідно зі ст. 51 Конституції України повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків. Відповідно до ст. 202 Сімейного кодексу України повнолітні дочки, сини зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної та фізичної допомоги.
Територіальний центр звертається до всіх громадян, які мають непрацездатних батьків з проханням допомагати їм, піклуватися та цікавитися їхнім життям.
Адже інколи лише трішечки Вашої уваги робить їх щасливими.
Сьогодні нова зміна відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіа...
Надихаючий початок заняття – відпочиваючі у дворі відділення виконували домашнє завдання &ndas...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...