Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Акт вандалізму – це зрада пам’яті та людяності
AA

Акт вандалізму – це зрада пам’яті та людяності

Сьогодні вночі стався акт вандалізму біля Дошки Вічної пам'яті на площі перед будівлею виконавчого комітету. Невідомі намагалися викрасти підставку під квіти, зроблену з гільзи — символ мужності та боротьби, який увічнює пам'ять загиблих воїнів. Цей злочин — це не просто крадіжка, це зневага до тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.

Такі дії глибоко ранять серця тих, хто шанує подвиг героїв. Ми повинні об'єднатися, щоб захистити ці символи, які є частиною нашої історії та національної душі. Ті, хто скоїв цей ганебний вчинок, заслуговують на найсуворіше засудження. Їхні дії — це зрада пам'яті, зрада людяності, зрада всього, що ми цінуємо як народ.

 

Читайте також

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо стану додержання прав громадян на чисту та доступну воду в умовах дії правового режиму воєнного стану

Вознесенська районна військова адміністрація

За результатами моніторингу, відповідно до статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верхов...