
День адміністратора ЦНАП у Південноукраїнську
6 вересня в Україні відзначають День адміністратора Центрів надання адміністративних послуг –...
Res --> 1
Традиція святкувати на державному рівні дні Кирила та Мефодія, які дали слов'янському світу алфавіт - кирилицю і глаголицю, заклавши фундамент всіх слов'янських літератур, виникла в Україні у 2004 році.
Можна надавати цьому святу особливий державний та патріотичний зміст, а можна просто слухати чарівну мову і духовні пісні, щоб згадати: об'єднати слов'ян намагались ще у 863 році - за допомогою алфавіту - два брати , які засіяли ниву зернами писемності, що вже дванадцять століть з покоління в покоління дають золотий колос і щедрі жнива.
Южноукраїнці, шанувальники слов’янської писемності і культури!
Дозвольте від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету привітати вас зі святом, побажати, щоб вчинки ваші були освячені християнською любов’ю і ви завжди відчували радість від зробленого людям добра!
З повагою |
В.Пароконний |
6 вересня в Україні відзначають День адміністратора Центрів надання адміністративних послуг –...
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із професійним...
З нагоди святкування Дня підприємця України, який цього року відзначається 7 вересня 2025 року, щиро...
Цього дня українські нотаріуси традиційно відзначають своє професійне свято. Це свято людей, які що...
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро і сердечно вітаю вас із п...
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із цією знаково...
Ми, батальйон безпілотних систем 110-ї ОМБр, вітаємо всіх українців зі святом! Дякуємо вам за вашу...
Відзначення Дня Костянтинівки символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх геро...
День Державного прапора та день Незалежності України – це не просто дати. Ц...
Своє 70-річчя сьогодні відзначає ветеран органів місцевого самоврядування Сергій Миколайович Зворигі...