![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/2ce9b6c429683a2aa9b3c53bfde48283.jpeg)
Оформити пенсію онлайн за допомогою Дія.Підпису можна! Даємо покроковий алгоритм
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Res --> 1
21 квітня відбулося позапланове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, посадові особи місцевого самоврядування, депутати Южноукраїнської міської ради та начальник відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Кузьменко А.А.
Членами виконавчого комітету було розглянуто звернення представника релігійної громади парафії на ім'я Христа Спасителя Вознесенської єпархії Української Православної Церкви міста Южноукраїнська Миколаївської області настоятель Храму Христа Спасителя Киряка Михайла Ярославовича з приводу ситуації, яка склалася навколо Храму Христа Спасителя Української Православної Церкви міста Южноукраїнська.
Члени виконавчого комітету заслухали доповіді начальника відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області та депутата Южноукраїнської міської ради Толкача А.П.
Після обговорення даного питання, міський голова зачитав проект рішення «Про захист прав віруючих» та запевнив громаду міста в тому, що ніхто і ніколи не зможе спровокувати закриття будь-якого Храму на території міста. Посадові особи місцевого самоврядування ніяким чином не будуть заважати роботі Храму Христа Спасителя. Проект був підтриманий одноголосно членами виконавчого комітету.
Міський голова надав доручення про термінове опублікування на офіційному сайті міста відповідного рішення.
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 12 329,3 тис. грн.,...