![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
13 січня Южно-Українську АЕС відвідав «Фронтовий вертеп». Різдвяне дійство було організоване у конференцзалі ВП ЮУАЕС. На нього були запрошені бійці військової частини 3044, що здійснює охорону та оборону АЕС, - чимало з них брали участь у антитерористичній операції на сході країни. Не менш бажаними гостями були й працівники Южно-Українського енергокомплексу та мешканці Южноукраїнська, які свого часу призивались до лав Збройних сил, Національної Гвардії, інших силових структур України та проходили службу в зоні АТО, родичі бійців, представники колективу ВП ЮУАЕС, які беруть активну та постійну участь у зборі коштів на допомогу армії та Нацгвардії, ремонті бойової техніки.
З Різдвяними святами южноукраїнських героїв вітали студенти Івано-Франківської Духовної Семінарії Української Греко-Католицької Церкви. Другий рік поспіль вони виїздять із «Фронтовим вертепом» до тих, хто стоїть на передових рубежах захисту Батьківщини. З 4 по 12 січня 2016 р. семінаристи представили для українських військовослужбовців майже 30 різдвяних вистав. Організовували їх у військових частинах, на блокпостах, у військових госпіталях, для родичів загиблих героїв та демобілізованих воїнів АТО. Крім суто різдвяного дійства семінаристи пригощали воїнів смачною кутею та іншими святковими стравами, передавали теплі речі та подарунки.
Відгукнулися вони й на запрошення настоятеля Храму Всіх Святих Українського Народу Української Греко-Католицької Церкви м. Южноукраїнська отця Ігоря Ворони привітати южноукраїнських воїнів. В подальшому традицію святкових привітань для бійців АТО студенти Духовної Семінарії мають намір продовжити. Наступний візит до зони бойових дій на сході України вони планують вже на Великдень.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...