![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За даними Миколаївського обласного Гідрометцентру у зв’язку з переміщенням серії активних циклонів по Миколаївській області та місту з 17.01.16 до 19.01.16 року очікуються тяжкі погодні умови, сильний вітер, налипання мокрого снігу, ожеледиця, шквалисте посилення вітру з поривами до 17-22 м/с містами 25-28м\с, сильні снігові заноси.
УНС МР ВПО звертається до всіх городян! Будьте вкрай уважними на вулицях міста, оскільки при ожеледиці можливі падіння з подальшим травмуванням (переломами, вивихами). Обмежте користування власними транспортними засобами. Уникайте тривалого знаходження на вулиці. У жодному разі не виходьте на водні об’єкти та лід. В дні несприятливих погодних умов утримуйтесь від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням.
Водіям рекомендуються укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі, ковдру для можливості зігрітися. Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.
В період сильних снігопадів звертаємося до громадян з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під'їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ.
Пам’ятайте, дотримання елементарних правил особистої безпеки суттєво підвищує ваші шанси не потрапити у надзвичайну подію та зберегти своє життя і здоров’я!
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...