![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
26 грудня на відділеннях дзюдо та сумо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» вітали кращих спортсменів 2015 року. Тренери у тісній співпраці з батьками підготували для дітей подарунки. Урочисті нагородження чергувалися з іграми та вікторинами. Діти мали змогу проявити себе не тільки в знаннях теорії обраного спорту а і в своїх артистичних здібностях, логіці та винахідливості. Грали юні спортсмени і один з одним, і з батьками, і з тренерами! Підтримка друзів та батьків, отримані нагороди та солодощі – запорука гарного настрою!
Ось вони, ті, хто був вимогливим до себе та прислухався до порад тренера, хто міг знайти слабкі сторони суперників та не упустив свій шанс: Шкепаст Марк, Шкепаст Ніна, Адилханян Карина, Толстова Альона, Болотова Діана, Романенко Ларіон, Васецький Микита, Пашко Дмитро, Андрієвич Данило, Похильченко Едуард.
2015 рік відкрив для них двері у Чемпіонат Європи с боротьби сумо, у чемпіонати України з дзюдо та сумо, чемпіонати Миколаївської області з сумо та дзюдо, міжнародні та всеукраїнські турніри.
Вели дітей до перемоги тренери-викладачі Тімашков Юрій Миколайович, Тімашкова Оксана Володимирівна, Болотова Анна Петрівна та Хлюстін Анатолій Русланович. Завдяки їм відділення має свої традиції як в тренувальному процесі, так і під час відпочинку. Словом – захід видався повчальним та розважальним!
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...