![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
17 грудня, напередодні новорічних свят, ініціативна група підприємців нашого міста на чолі з депутатом Южноукраїнської міської ради Мілюк Валентиною в сесійній залі виконавчого комітету привітали дітей із сімей учасників антитерорестичної операції зі святом Днем Святого Миколая. У заході прийняли участь секретар Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Людмила, перший заступник міського голови Мустяца Ганна, директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дизик Алла.
Гості особисто вручили діткам святкові подарунки та побажали кожній родині міцного здоров'я, благополуччя, успіхів та радості.
18 грудня, за дорученням міського голови Віктора Пароконного, перший заступник міського голови Мустяца Ганна, директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Дизик та начальник служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Микола Гопкал відвідали дитячі будинки сімейного типу сімей В’юн та Арбуз. Щедрого Миколая та щасливого Нового року побажала батькам - вихователям Леоніду Миколайовичу та Марії Вікторівні Ганна Федорівна. Подякувавши батькам за любов та батьківське тепло до дітей, за терпіння у нелегкій щоденній справі, за життєву мудрість та знання, які вони передають дітям-вихованцям, гості вручили діткам новорічні подарунки.
19 грудня діти – вихованці ДБСТ відвідали Миколаївський академічний Український театр драми та музичної комедії та взяли участь в обласній новорічній програмі до Дня Святого Миколая. Солодкі подарунки, які отримали діти додали гарний настрій на весь день.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...