![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день для вшанування ліквідаторів обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції.
13 грудня в церквах та храмах міста Южноураїнськ відбувся заздравний молебень з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На молебні в храмі Христа Спасителя були присутні голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та інші громадяни міста.
14 грудня на меморіальному комплексі біля пам’ятника „Чорнобильська Мадонна” відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення цього пам’ятного дня. З промовами виступили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кольчак, голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” Валерій Онуфрієнко.
На заході були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, члени Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники управлінь, організацій, підприємств міста та ЗМІ.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...