![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
8 грудня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, про стан укладення колективних договорів у м.Южноукраїнську в 2015 році, додержання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах міста, дотримання роботодавцями законодавства з питань оплати праці на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська, затвердження рішень комісії оперативного реагування № 44- 49, затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору у грудні 2015 року, затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору у грудні 2015 року, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на грудень 2015 року, виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у грудні, забезпечення слуховим апаратом.
Розглянувши заяви та врахувавши усі обставини та матеріальний стан громадян, які звернулися до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, були прийняті відповідні рішення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...