Додаткова відпустка учасникам бойових дій
Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок ві...
Res --> 1
5 грудня відбувся 25-й Всеукраїнський традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика, у якому взяло участь 220 бігунів у віці від 6 до 89 років із 16 міст України.
Пробіг традиційно вже чверть століття проводиться на дистанціях 3,6 і 12 км в 16 -ти вікових групах.
У дітей на дистанції 3 км у групі «до 10 років» перемогли: Олександра Ліхотоп (м. Гайворон) та Максим Лупан (ЗОШ №4). У групі «14-17 років»: Вероніка Сальна (м. Комсомольськ ) та Данило Фомін (м. Миколаїв). У групі «10-13 років»: Ірина Вижиган (м. Миколаїв) та Едуард Шадманов (м. Миколаїв). Серед жінок - ветеранів на цій же дистанції першою стала Парасковія Козловська ( Жовті Води).
На дистанції 6 км у групі «18-29 років» серед жінок перемогла Олександра Олійник (м. Миколаїв), у групі «30-39 років» Ганна Пєшкова (м. Жовті Води) та у групі «40-49 років» Олена Бабенко (м. Запоріжжя).
У чоловіків - ветеранів 6 км у групі «50-59 років» швидше за всіх пробіг Валерій Танський (м. Херсон), у групі «60-69 років» Микола Саєнко (м. Нова Каховка) та у групі «70 років і старші» перемогу одержав Микола Праслов (с. Прибужжя).
У чоловіків на дистанції 12 км у групі «18-29 років» абсолютно кращий результат показав Юрій Грицак (м. Миколаїв) - 36 хвилин 53 секунд, також, Анатолій Бондаренко (Жовті Води,) та у групі «40-49 років» Валерій Візер ( Жовті Води).
У командній першості перемогу святкували бігуни клубу любителів бігу «Ритм», (Жовті Води), а кубок «за масовість» було вручено учням ЗОШ №3 міста Южноукраїнська.
Пробіг відбувся завдяки фінансовій підтримці ОП ЮУ АЕС, ДП НАЕК «Енергоатом» та управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.











Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок ві...
З нагоди Шевченківських днів у закладах культури Південноукраїнської міської територіальної громади...
Багато українських військових та цивільних, які перебували в полоні, зіштовхнулися з примусовою прац...
Читайте у новому випуску #Євроінтеграційний_дайджест про таке: ЄС затвердив новий пакет інвест...
Поліцейський офіцер громади спільно з інспектором екологічної служби провели профілактичний рейд на...
Сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг відбулося пізнавальне та творче заняття, яке...
У територіальній громаді відбулося публічне звітування поліцейських офіцерів громади перед жителями....
У відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунального закладу «Тер...
9 березня 2026 року головний спеціаліст відділу з питань праці та сім’ї управління соціального...
Станом на 10 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...