![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та 25-річчя Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України 04 грудня заступник начальника – начальник відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань управління праці та соціального захисту населення Неля Кучеренко, голова Южноукраїнського міського товариства інвалідів «Союзу інвалідів України» Євген Лисецький прийняли участь у зустрічі керівництва області з головами громадських організацій інвалідів.
На заході були присутні керівники Миколаївської обласної державної адміністрації, департаменту соціального захисту населення, управління охорони здоров’я, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області, управління містобудування та архітектури, обласного центру зайнятості, Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, регіонального центру з фізичної культури та спорту «Інваспорт», голови усіх районних та міських організацій інвалідів, а також інших громадських організацій..
Під час зустрічі учасники розглянули питання реалізації державних програм щодо підвищення ефективності медичного забезпечення людей з інвалідністю; фінансове забезпечення заходів щодо соціальної захищеності інвалідів області; актуальні питання пенсійного забезпечення; діяльність комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Миколаївській облдержадміністрації; надання соціальних послуг особам з інвалідністю службою зайнятості; забезпечення протезно-ортопедичними та іншими технічними засобами реабілітації інвалідів області; фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи з інвалідами області; вдосконалення діяльності громадських організацій інвалідів.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...