![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.
І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.
Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як захистити себе.
Фахівцями із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» такі заходи:
18 листопада - засідання координаційної ради з питань сім’ї та жінок, де обговорювалося, зокрема, питання «Про стан взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо раннього виявлення, надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, з метою попередження насилля та вилучення дітей із сім’ї»;
16 листопада – тематична лекція «Попередження насильства в сім’ї» серед тимчасово непрацюючих осіб у міському центрі зайнятості;
У період з 3 по 20 листопада проведено ряд корекційно-розвивальних занять «Тримай себе в руках» для 160 учнів навчальних закладів міста та цикл батьківських зборів на відповідну тематику.
розміщено в інформаційному куточку матеріал «Міжнародна акція «16 днів проти насильства»;
розповсюджено серед мешканців міста 187 силіконових браслетів «Вільний від страху –Вільний від насильства».
Також протягом місяця було проведено експрес опитування серед населення міста, щодо проблеми насильства. Всього було опитано 104 особи. Чоловікам та жінкам ставили запитання «Які види насилля відомі? Чи ставали вони свідками вчинення насилля?, Чи знають куди потрібно звернутися у разі вчинення насилля? За результатами опитування 74 особи розрізняють види насилля, 43 особи зазначили ,що не вважають психологічним насиллям над дитиною постановку в куток, 19 осіб не знають коди слід звертатися у разі загрози вчинення насильства. Найчастіше респонденти зустрічаються з таким проявами насилля як:
- словесні образи - 68 осіб.;
- фізичне насильство - 17 осіб.;
- психологічне насилля ( крики, образи)- 91 особа;
- сексуальні домагання - 3 особи.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...