![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З 1 вересня по 1 грудня в місті проходила акція «Милосердя», метою якої є поліпшення стану найбільш вразливих верств населення та надання їм необхідної допомоги.
Під час проведення акції Южноукраїнською міською організацією Товариства Червоного Хреста активно велася робота по збору медикаментів, продуктів харчування, одягу, взуття, коштів та ін.. для надання допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим громадянам,переселенцям. Активну участь у проведенні заходів взяли Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Управління освіти, приватні підприємці, учні та небайдужі жителі міста.
Заходи, проведені у рамках Всеукраїнської акції «Милосердя» , а саме акція «5 картоплин» в навчальних закладах міста ,стали для школярів справжніми уроками людяності та чуйності. Приємно відмітити, що в цьогорічній акції взяли участь всі загальноосвітні заклади. Діти збирали картоплю, в першу чергу для сімей загиблих та поранених військовослужбовців , які воювали в зоні АТО, самотніх людей похилого віку, інвалідів. Загальними зусиллями було зібрано : 853кг.картоплі на 5118грн., одягу та взуття на 21560грн., іграшок на 2300грн., канцтоварів на 240грн.
Надано допомоги :
Картоплю отримали сім’ї загиблих та поранених військовослужбовців, підопічні патронажної служби Червоного Хреста (одинокі люди похилого віку, інваліди) - 36чоловік, одяг та взуття отримали 430 чоловік,іграшки - 45 чоловік. Не залишилися без уваги червонохрестівців і переселенці та безхатченки: для них працював банк одягу. До всього - надали допомогу медичним препаратом «Симватин» на 7035 грн.,отримали - 92 особи.
Велика вдячність всім, хто відгукнувся на наші звернення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...