![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
У листопаді відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 1 мільярд 356 мільйонів 369 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
• АЕС – 1 мільярд 337 мільйонів 201 тисячу кіловат-годин;
• Ташлицькій ГАЕС – 16 мільйонів 828 тисяч кіловат-годин;
• Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 340 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 503 тисячі тонн донецького вугілля або
383 мільйони 322 тисячі кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 61,91 % та з початку року – 59,13 %. План з виробітку електроенергії за місяць виконано на 100,3 %, а з початку року - на 104,2 %. З початку року відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» було вироблено 14 мільярдів 412 мільйонів, а з початку експлуатації (грудень 1982 р.) 521 мільярд 244 мільйони кіловат-годин електроенергії.
Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Другий енергоблок знаходився у капітальному планово-попереджувальному ремонті з виконанням заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понадпроектний період.
З 65 обов'язкових для реалізації заходів з продовження терміну експлуатації другого енергоблоку у 2015 році на сьогодні в повному обсязі виконано 64 заходи.
В стадії виконання знаходиться 1 захід.
Перший та другий гідроагрегати Олександрівської ГЕС перебували в роботі в залежності від розходу води у р. Південний Буг. З початку року на ОГЕС було вироблено 24 мільйони 130 тисяч, а з початку експлуатації (квітень 1999 р.) 503 мільйони 539 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Перший гідроагрегат ТГАЕС – перебував у плановому ремонті. З початку року ТГАЕС було вироблено 168 мільйонів 964 тисячі, а з початку експлуатації (жовтень 2006 р.) 1 мільярд 543 мільйони 143 тисячі кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 1 грудня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...