![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
1 грудня поточного року спеціалістами Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено вуличне експрес-опитування до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
Опитування проводилось з метою вивчення рівня обізнаності населення міста Южноукраїнська про хворобу та способи передачі ВІЛ-інфекції.
Мешканцям міста було запропоновано відповісти на шість запитань: «чи відрізняються за зовнішнім виглядом ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД від здорової людини?», «чи передається СНІД при користуванні одним посудом з хворою людиною?», «чи передається СНІД через поцілунок?», «чи передається СНІД через нестерильні інструменти?», «чи можливо виявити вірус відразу після інфікування?», «чи можливо вберегтися від СНІДу?».
Результати проведеного опитування відверто невтішні. 50% відсотків респондентів віком від 18 до 40 років дали не вірні відповіді, що свідчить про недостатній рівень обізнаності населення про хворобу, яка за темпами розповсюдження займає одне з перших місць в Східноєвропейському регіоні.
Перші випадки ВІЛ-інфікування серед громадян України були зареєстровані в 1987 році. Протягом наступних семи років спостерігалось повільне розповсюдження цього захворювання - від шести до сорока нових випадків щорічно. У 1995 році ситуація різко погіршилась, що було пов’язано зі спалахом інфекції серед споживачів ін’єкційних наркотиків. Ця соціальна група все ще залишається найбільш вразливою, як середовище, де активно розповсюджується ВІЛ. У той же час збільшується кількість випадків інфікування ВІЛ статевим шляхом і, як результат, збільшується кількість дітей, народжених ВІЛ-позитивними матерями. Співвідношення інфікованих чоловіків і жінок складає, відповідно, 58% і 42%.
За даними Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2» МОЗ України станом на 25 листопада у м.Южноукраїнську на диспансерному обліку перебуває 311 осіб, з них віком до 35 років - 221 особа.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...