![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 21.11.2015 – 27.11.2015 до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 2 106,8 тис. грн., із них 548,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 266,4 тис. грн., податку на майно – 1 196,0 тис. грн., єдиного податку – 17,7 тис. грн.
За період з 21.11.2015 – 27.11.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 7 050,8 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 2 407,4 тис.грн., оплату енергоносіїв – 11,6 тис.грн., продукти харчування – 97,0 тис.грн., а також кошти в сумі 794,3 тис.грн. направлено на: відрядження; придбання: канцелярських товарів, запчастин та комплектуючих до комп’ютерної техніки, матеріалів для проведення загальноміського свята «Фестиваль країн світу», господарських товарів, телефону, флеш-накопичувачів, посуду для харчоблоків, бланочної продукції, термометрів, фляги харчової; оплату послуг: банку, інтернету, Ліги, охорони громадського порядку та безпеки, заправку картриджів, дезінфікування та винищування шкідників у дошкільних навчальних закладах, поточний ремонт системи водопостачання, опублікування оголошень в газеті «Контакт», шиномонтажу, попередню оплату по договору влаштування соляної кімнати дитячого оздоровчого профілакторію «Малята-здоров’ята» в ЦРД «Гармонія», поточний ремонт сантехнічного обладнання, страхування орендованих приміщень, поточний ремонт сходів по пр.Леніна,13, заміна бордюрного поребрика вздовж пішохідної доріжки по бул.Курчатова; абонплату Почесних громадян міста; компенсацію з надання пільг по квартплаті окремій категорії громадян; попередню оплату на придбання матеріалів для виконання робіт з реконструкції системи гарячого водопостачання від ТРП-6 до житлових будинків; відшкодування витрат безкоштовними лікарськими засобами хворих, які перенесли гострий інфаркт Міакарда, та які мають протезування клапану серця; забезпечення лікарськими засобами хворих на цукровий діабет; стипендія міського голови; відшкодування по безкоштовному зубопротезуванню; оплату пільгових пенсій; одноразову матеріальну допомогу до Дня інвалідів; встановлення пасажирського ліфта в існуючу шахту, передбачену первинним проектом житлового будинку; улаштування поручнів з обох сторін східців по бул.Цвіточному. За рахунок коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 3 740,5 тис.грн. на: надання пільг та житлових субсидій пільговій категорії осіб в сумі 2,3 тис.грн.; виплату заробітної плати з нарахуваннями, придбання продуктів харчування за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 271,1 тис.грн.; надання пільг з послуг зв’язку окремій категорії населення та компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремій категорії громадян в сумі 54,8 тис.грн.; виплату заробітної плати з нарахуваннями, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплату енергоносіїв, поточний ремонт м’якої покрівлі за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 2 284,5 тис.грн.; допомогу на дітей віком до трьох років, одноразову допомогу при народжені дитини, малозабезпеченим сім’ям та дітям-інвалідам, а також на дітей позбавлених батьківського піклування – 92,0 тис.грн.; пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 35,8 тис.грн.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...