![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Традиційно в останній тиждень листопада учнівський муніципалітет разом з учнівським самоврядуванням навчальних закладів збирають талановиту учнівську молодь продемонструвати свою творчість на «Фестивалі країн світу». Чотири роки поспіль учні мандрували країнами світу, знайомилися з їх традиціями, культурою. У цьому році на засіданнях учнівського муніципалітету вирішено присвятити фестиваль учнівської творчості Україні та обрано тему «Мандруємо Україною».
25 листопада в актовій залі ЮЗШ №2 відбувся фестиваль, на якому було представлено Одеську, Полтавську, Івано-Франківську, Запорізьку та Львівську області нашої країни. Учні у своїх виступах передали колорит представлених областей, багатовікові традиції даних регіонів.
Гостями фестивалю були: заступник начальника управління освіти Олег Пузир, голова профспілкового комітету працівників галузі освіта Світлана Майстренко, завідуюча методичним кабінетом управління освіти Любов Маленька, начальник відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти Наталя Невідома, директори загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександр Петренко, Марина Карнаухова, Тетяна Супряга, Тетяна Коломійчук, педагогічні працівники, батьки, діти.
Із вітальним словом до учасників фестивалю звернувся Олег Пузир, який побажав цікавої і пізнавальної подорожі просторами нашої країни, подякував адміністрації навчальних закладів за підготовку учнів.
Учасники фестивалю були нагороджені цінними подарунками від управління освіти та солодощами від профспілки працівників освіти міста.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...