![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
24 листопада 2015 року у залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську щодо дотримання законодавства про працю.
Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії – начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад за участю представників Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Миколаївської області, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради та Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Миколаївській області.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад доповіла про результати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи робочою групою з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську станом на 24.11.2015.
Окрім цього, на засіданні розглядалося питання щодо запровадження надання Державною податковою службою інформації з повідомлення «Прийняття працівника на роботу» для відстеження та подальшого контролю за легалізацією зайнятості та надходженням єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...