![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
19 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Нелі Кучеренко.
Під час засідання розглянуті наступні питання: виконання заходів Програми зайнятості населення м.Южноукраїнська у 2015 році, про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму, про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська, дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, звіт про безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, про надання населенню платних послуг комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 40-43, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на грудень 2015 року, про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету.
Розглянувши заяви та врахувавши усі обставини та матеріальний стан громадян, які звернулися до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, були прийняті відповідні рішення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...