![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 09.11.2015 – 13.11.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 1 076,5 тис. грн., у тому числі до загального фонду 1 072,0 тис. грн., до спеціального фонду 4,5 тис. грн.; із них 817,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 11,7 тис. грн., податку на майно – 25,0 тис. грн., єдиного податку – 192,3 тис. грн.
За період з 09.11.2015 – 13.11.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенції з державного бюджету в сумі 5 425,1 тис. грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 266,0 тис. грн., оплату енергоносіїв – 2,2 тис. грн., а також кошти в сумі 489,6 тис. грн. направлено на: придбання: канцелярських та господарських товарів, паливно-мастильних матеріалів, комплектуючих запчастин для автомобілів, комп’ютерної та оргтехніки, вогнегасників, пожежних гідрантів, комп’ютерної та оргтехніки, меблів, експонатів для музею; послуги: банку, зв’язку, інтернету, підвищення кваліфікації, обслуговування комп’ютерної та оргтехніки, тривожної сигналізації; ремонт вентиляції в ЦРД «Гармонія», поточний ремонт туалетної кімнати з улаштуванням допоміжних елементів в ЗОШ №4, очищення каналізаційного колодязя в ЗОШ №3, публікація оголошень в газеті «Контакт», технічний огляд транспортного засобу; відрядження; абонплату за послуги зв’язку та оплату за електроенергію почесних громадян міста; медикаменти для учасників ВВВ, поховання деяких категорій осіб, стипендію міського голови, одноразову матеріальну допомогу до Дня інвалідів, щомісячну грошову допомогу з міського бюджету інвалідам війни, сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, компенсацію фізичним особам, проїзд до місця лікування хворим на туберкульоз, харчування донорів, матеріальну допомогу на лікування хворим на онкологічні захворювання, компенсація за оплату електроенергії інвалідам по зору. За рахунок коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 4 493,3 тис. грн. на: заробітну плату, послуги зв’язку, експлуатаційні витрати, зберігання документації в архіві за рахунок коштів субвенції на проведення виборів депутатів ВР АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 15,3 тис. грн.; заробітну плату, поточний ремонт медобладнання, покрівлі господарського корпусу, роботи по ревізії парогенератора ЦСО, послуги охорони, паспортирізацію споруд, обслуговування зовнішнього освітлення, телекомунікаційні послуги, оплату водного збору, відрядження за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 2 354,4 тис. грн.; заробітну плату з нарахуваннями та придбання інтерактивної дошки, проектора, ноутбука для кабінету фізики за рахунок коштів освітньої субвенції – 1 277,6 тис. грн.; придбання комп’ютерної техніки за рахунок обласної субвенції виділеної депутатами обласної ради в сумі 20,0 тис. грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,3 тис. грн.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...