![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З 21 жовтня в Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочалися заняття Школи відповідального батьківства. Вступне заняття на тему «Сім’я як система взаємодії», провела Ольга Курзель, фахівець із соціальної роботи ЮМЦСССДМ.
Заняття пройшло в атмосфері довіри та доброзичливості батьки вільно спілкувались між собою, приймали активну участь у обговоренні важливих для родини питань – стадії розвитку сім’ї, сімейні традиції та сімейні табу. Учасники отримали корисну інформацію та психологічний ресурс для покращення сімейних стосунків, налагодження відносин з близькими людьми, поділились власними думками, завжди гарно, якщо при спілкуванні існує зворотній зв’язок. Також батьки отримали «домашнє завдання» – використовувати на практиці рекомендації спеціалістів та корисні поради.
Крім того, з метою надання безкоштовної соціально-психологічної та юридичної підтримки батькам які виховують дітей з функціональними обмеженнями/особливими потребами розпочалися заняття групи самопідтримки батьків (далі – група самопідтримки).
Зустрічі в групі самопідтримки проводяться на базі відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
23 жовтня фахівцем із соціальної роботи ЮМЦСССДМ проведено заняття з використанням арт - технологій за темою: «Використання методики музикотерапії у вихованні дітей з особливими потребами».
Заняття групи самопідтримки спрямовані на формування у батьків навичок виховання «особливих дітей», дадуть змогу батькам отримати новий позитивний досвід та враження від спілкування.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...