![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
2 листопада 2015 року о 10 годині на площі Палацу культури підведено підсумки щорічної благодійної акції «Дзвони наших сердець». Нагадаємо, що акція проходила з 19.10.2015 по 23.10.2015 року. У цьому році збирали кошти для здійснення мрії шестирічного хлопчика – Гавриша Радомира.
На урочистому закритті акції були присутніми секретар міської ради Мірошник Дмитро Миколайович, священик храму Христа Спасителя - отець Павло, заступник начальника відділення Приватбанку – Кольчак Олександр Миколайович, начальник управління освіти, президент благодійного фонду «ХХІ століття» - Сінчук Юрій Михайлович, керівники ЗНЗ, учні та представники учнівського самоврядування, вихованці дошкільних навчальних закладів.
Дмитро Мірошник зауважив, що заходи такого напрямку ще раз привертають нашу увагу до людей з обмеженими можливостями. А акція «Дзвони наших сердець» покликана виховувати у найменших жителів міста співчуття, гуманність, милосердя, чуйність. Однак «серця задзвеніли» не лише малечі. Допомогти хлопчику виявили бажання більшість жителів міста. А це є доказом того, що южноукраїнці вирізняються високою громадянською відповідальністю.
Юрій Сінчук висловив вдячність учням, педагогічним працівникам, батькам, представникам духовенства, підприємствам, організаціям та мешканцям міста за активну участь в організації та проведенні заходу і передав Радомиру сертифікат благодійної акції на суму 46261 грн 02 коп. До слів вдячності приєднався батько хлопчика, Гавриш Андрій Васильович.
Щиро дякуємо всім, хто зробив свій внесок у добру справу на благо дитини.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...