![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
30 жовтня представники Южно-Українського енергокомплексу відвідали військову частину Протиповітряної оборони Збройних сил України, що дислокується в місті Первомайськ. У день 50-річчя військового підрозділу, в числі бойових завдань якого прикриття повітряного простору над ВП ЮУАЕС, енергетики передали воїнам-ракетникам дизельний генератор і потужний компресор для підкачування шин автомобільного транспорту, призначеного для транспортування ракетних установок.
Передаючи подарунки від колективу атомників, заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з фізичного захисту та режиму Іван Жебет підкреслив: «Устаткування, яке ми сьогодні привезли, придбане на особисті кошти наших працівників, що зібрані як добродійні внески в зміцнення боєздатності Збройних сил України, у тому числі й у посилення захисту нашого підприємства з повітря».
Приймаючи вітання з ювілеєм частини та подарунки від атомників, заступник командира частини підполковник Андрій Вареник зазначив, що колектив енергокомплексу з воїнами-ракетниками пов'язують давні дружні стосунки. Від імені особового складу свого військового підрозділу він висловив енергетикам глибоку вдячність: «Ми дякуємо трудовому колективу АЕС за безкорисливість і готовність допомагати армії у важкі часи для України. Частина наших бійців виконує бойові завдання в зоні антитерористичної операції. І ваші сьогоднішні подарунки будуть нам дуже до речі. Вони допоможуть експлуатувати військову техніку та налагодити побут особового складу».
Військова частина, що дислокується в Первомайську, виконує функції з прикриття важливих державних об'єктів. З перших днів військового конфлікту на сході нашої країни та захоплення Криму атомники відгукнулися на потреби військових, зібравши благодійні кошти на купівлю необхідного обладнання та передавши військовому підрозділу акумулятори і запасні частини для військової техніки, електричний генератор та ін. Оперативно відреагував колектив енергокомплексу й на нове прохання командування частини щодо придбання дизель-генератора та компресора в зв'язку з розширенням бойових завдань підрозділу. Тісний зв'язок з воїнами-ракетниками атомники мають намір підтримувати й надалі.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...