![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
22 жовтня в Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся захід «Не згасне полум’я Перемоги», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників в роки Другої світової війни (1939 – 1945) за межі сучасної території України.
Для учнів южноукраїнської загальноосвітньої школи № 2 та Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» було проведено лекції з застосуванням сучасних мультимедійних технологій. Зокрема, відвідувачам було продемонстровано уривок з документального радянсько-американського фільму «Невідома війна» 1978 року, де йшлося про перебіг визвольних бойових дій за територію України.
Під час зустрічі до слова було запрошено учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни 1939 – 45 років Євгенію Пустовойт та Федора Виноградова. Мали нагоду привітати шкільну молодь почесні члени Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил Лариса Баликіна, Віктор Петриченко, Галина Лобанова, Володимир та Галина Пономарьови.
Також, відвідувачі познайомились з елементами озброєння, низкою фотокопій світлин, нагород, відзнак, ювілейних й пам’ятних медалей, історичних документів, особистих речей та елементів одягу безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939-45 років, які експоновано в постійній виставці «1418 днів подвигу і слави».
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...