![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
22 жовтня відбулася 74 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 26 депутатів Южноукраїнської міської ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, мешканці міста та засоби масової інформації.
Депутати міської ради заслухали звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 9 місяців 2015 року. Внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2015 рік та до Положення про відкритий конкурсний відбір виконавців робіт, надавачів послуг та постачальників товарів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста Южноукраїнська.
З метою проведення цілісної молодіжної політики в місті, підтримки сімей, творчо-обдарованої молоді, створення сприятливих передумов для життєвого самовизначення та самореалізації молодих громадян затверджено міську комплексну Програму «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2016 – 2020 роки та внесено зміни до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки в частині соціальної підтримки і реабілітації учасників антитерористичної операції.
Міська рада затвердила ліміти використання води та водовідведення стічних вод абонентами відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», надала згоду на передачу в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів соціальної інфраструктури від ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», а також надала згоду на продовження терміну добудови об’єкта незавершеного будівництва «Дитяча лікарня», розташованого на вулиці Паркова, 8.
Прийнято рішення про передачу благодійному фонду «Мирне небо» в безоплатне користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, а саме: виділено приміщення для тимчасового зберігання зібраної благодійної допомоги, з метою передачі воїнам, які виконують бойові завдання в зоні антитерористичної операції, а також родинам військовослужбовців, дитячим будинкам, біженцям, мобільним і клінічним госпіталям та медичним службам військових частин.
Депутатами міської ради затверджено склад комісії з формування списку народних засідателів Южноукраїнського міського суду Миколаївської області з метою забезпечення участі народу у здійсненні правосуддя.
Також, міською радою прийняті рішення про присвоєння поштових адрес, приватизацію житлових приміщень у гуртожитках та рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...