![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
21 жовтня 2015 року на ЮУАЕС пройшли гарнізонні планові пожежно-тактичні навчання. Тренування було організоване на території резервуарних парків зберігання нафти та нафтопродуктів. За тактичним задумом, УМОВНА пожежа виникла на одному з резервуарів масло-мазутного господарства атомної електростанції в результаті удару блискавки. Площа УМОВНОГО займання склала 120 кв. метрів.
Для гасіння було залучено 9 одиниць техніки та 50 бійців особового складу трьох пожежних частин Южноукраїнського Державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), а також персонал АЕС. Головне завдання тренування – відпрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а саме пінних атак, порошкового гасіння, охолодження резервуарів водяними стволами, а також взаємодії особового складу та служб 1ДПРЗ з об'єктовими службами і персоналом АЕС на випадок виникнення пожежі.
- Сьогодні ми відпрацьовували навички боротьби з одним із найскладніших видів пожежі, - повідомив керівник навчань заступник начальника 1ДПРЗ підполковник служби цивільного захисту Олександр Бузун. - Нещодавно саме така пожежа, що палахкотіла на базі нафтопродуктів під Києвом протягом декількох діб, не лише спричинила колосальні збитки, а й забрала людські життя.
Підбиваючи підсумки практичного тренування, О. Бузун особливо наголосив на гарній взаємодії пожежників і персоналу АЕС. Завдяки їх злагодженим зусиллям, а також використанню сучасних видів пожежної техніки - автомобіля комбінованого гасіння, який здатний доставити до місця займання 2 тонни піноутворювача, автомобіля порошкового гасіння, що вміщує 5 тонн вогнегасного порошку, аварійно-рятувального автомобіля та ін. - поставлене завдання було виконане за півтори години. Учасники навчань заслужили на оцінку «добре».
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...