![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 28.09.2015 – 02.10.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 2 310,4 тис.грн., в тому числі до загального фонду 2 309,2 тис.грн., до спеціального фонду 1,2 тис.грн.; із них 497,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 480,1 тис.грн., податку на майно – 1 240,8 тис.грн., єдиного податку – 43,2 тис.грн.
За період з 28.09.2015 – 02.10.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенції з державного бюджету в сумі 1121,2 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 262,0 тис.грн., оплату енергоносіїв – 45,6 тис.грн., а також кошти в сумі 56,2 тис.грн. направлено на: придбання паливно-мастильних матеріалів та господарських товарів, опор металевих для інвалідів для поточного ремонту туалету ЗОШ №4, вікна металопластикового; відрядження; телекомунікаційні послуги, поточний ремонт туалетної кімнати з улаштуванням допоміжних елементів в ЗОШ №4; послуги банку та зв’язку, послуги з інформатизації, обслуговування зовнішнього освітлення, метеорологічні послуги, ремонт медобладнання, одноразова матеріальна допомога до Дня визволення України від фашистських загарбників, компенсація за надання пільг по квартплаті учасникам АТО, інвалідам по зору та УБД, відрядження на змагання; технічний нагляд за капітальним ремонтом інженерних мереж малоповерхової забудови (теплові мережі). За рахунок коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів проведено видатки в сумі 757,4 тис.грн. на: пільговий проїзд окремій категорії громадян автомобільним та залізничним транспортом в сумі 25,7 тис.грн.; заробітну плату з нарахуваннями на проведення виборів депутатів ВР АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 8,0 тис.грн.; надання пільг на оплату ЖКП окремій категорії громадян в сумі 6,6 тис.грн.; придбання продуктів харчування, заробітної плати з нарахуваннями, оплату відряджень, енергоносіїв та інше – 526,0 тис.грн. за рахунок коштів медичної субвенції; оплату продуктів харчування в сумі 166,2 тис.грн. за рахунок освітньої субвенції; пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС в сумі 24,9 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,3 тис.грн.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...