![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
2 жовтня 2015 року напередодні Дня працівників освіти у Миколаєві підведено підсумки заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року».
Фінал конкурсу - це велика відповідальність. І взяла на себе цю відповідальність учитель хімії Южноукраїнської школи №1 ім. Захисників Вітчизни Єфремова Ганна Володимирівна - принципова, творча, відповідальна, доброзичлива…
Участь у цьому найкращому конкурсі педмайстерності говорить про те, що учитель упевнений у своїх силах, відповідальний перед колективом і своїми вихованцями, які стоять за ним; і перед майбутнім нашої держави, і перед самою Україною.
Для Ганни Володимирівни слова «школа», «знання», «учитель» - це атрибути мудрості, поваги, пошани до людей, які несуть знання, творять великі й прекрасні діла. Вона знайшла в собі зусилля стати трохи вище, ніж учитель. Адже у ряді конкурсних випробувань довелося проводити урок, повести дітей у світ хімії й хімічних процесів; зробити критичну оцінку власної діяльності під час конкурсного уроку, і, насамкінець, розкрити свій досвід, презентувати нові ідеї у творчому освітньому проекті.
Серед дванадцяти найсильніших учителів хімії України Ганна Володимирівна у рейтинговій таблиці посіла шосте місце. Це значний результат у такій тяжкій і виснажливій боротьбі. Ми пишаємося успіхами цієї людини.
Дорога Ганно Володимирівно! Від імені всієї освітянської спільноти м. Южноукраїнська вітаємо Вас, висловлюємо вдячність за вашу працю, старання, за творчість, за Вашу небайдужість і любов до дітей. Ви несете людям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислухаються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, що допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Нових Вам злетів, нових здобутків, бажання мріяти і творити на благо нашої України.
Бажаємо оптимізму, невичерпної енергії та мудрості у нелегкій вчительській праці, яка буде високо пошанована нащадками, творчих успіхів Вам та нових звершень у професійній діяльності.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...