![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
На каскаді ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу добігає кінця процес очищення відвідного каналу Олександрівської гідроелектростанції. Станом на 1 жовтня виконано більше 80% загального обсягу робіт.
Під час будівництва ОГЕС у 1996 році очищення відвідного каналу через низку обставин не було виконано в повному проектному обсязі. У діапазоні існуючих на сьогодні рівнів верхнього та нижнього б'єфів, відповідно до заводської характеристики, кожен з двох агрегатів гідроелектростанції мав би видавати активну потужність 5,2-5,7 МВт. Проте реально можливе навантаження усі ці роки складало максимум 4,5 МВт. «Імовірною причиною втрати потужності є наявність кам'яного кряжу у відвідному каналі ОГЕС, - пояснює начальник виробничого відділу управління капітального будівництва ВП ЮУАЕС Юрій Явтушенко. – Під час роботи одного гідроагрегату рівень води в нижньому б'єфі підвищується на
Критично низька водність річки Південний Буг у період літньої межені цього року призвела до неможливості роботи Олександрівської ГЕС (з 3 липня агрегати станції зупинено). Період вимушеного простою було вирішено використати для проведення планових ремонтів на гідроагрегатах, а також для очищення відвідного каналу станції. У попередні роки, за нормального водонасичення річки, виконання таких робіт було вкрай складним, оскільки для їх проведення відвідний канал має бути повністю осушений. Нинішнє маловоддя дозволило це зробити. Відвідний канал відсічено від ріки тимчасовою греблею, для автомобільного транспорту, що вивозить породу, організовано два з'їзди, для відкачування води з котловану сплановано спеціальний приямок. Кам'яні брили дробляться ударною гідроклиновою установкою з попереднім свердлінням у скелі вертикальних свердловин.
Роботи тривають півтора місяці. Повністю закінчити видалення кам'яного кряжу планується до 15 жовтня. Загальний об'єм гранітної породи, що розчищається, складає
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...