![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
30.09.2015 у залі засідань управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулася зустріч з учасниками антитерористичної операції за участю голови громадської організації «Воїни антитерористичної операції» та керівництва управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.
Вступне слово було надано Віталію Фуколяку, який звернувся до учасників антитерористичної операції з основних питань, пов’язаних з присвоєнням статусу учасника бойових дій.
Зустріч проходила у форматі діалогу, кожен з присутніх міг узяти слово, поставити запитання, тим самим безпосередньо долучившись до обговорення найважливіших питань сьогодення для учасників бойових дій антитерористичної операції. Порядок денний налічував три питання, які, в основному, стосувалися пільг та компенсацій з міського та державного бюджету, а також гарантій соціального захисту відповідно до трудового законодавства. Зокрема, Неля Кучеренко розповіла про можливість отримання санаторно-курортного лікування, а Олена Філонова, у свою чергу, ознайомила присутніх з порядком надання додаткової оплачуваної відпустки учасникам бойових дій та порядком проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за робітничими професіями з метою соціальної та професійної адаптації учасників АТО.
Колишні військовослужбовці досить активно приймали участь, ділились своїми переживаннями з приводу тих чи інших питань, а спеціалісти управління, у міру своїх повноважень, надавали чіткі відповіді на них, або ж скеровували до інших установ з метою вирішення конкретних питань.
Закінчуючи зустріч, керівництво управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради оголосило подяку організаторам зустрічі та самим учасникам антитерористичної операції за участь, а вони, у свою чергу, подякували доповідачам за цікаву, а найважливіше – корисну інформацію для них, за небайдужість працівників установ соціального захисту та законодавчо-інформаційну допомогу на особистих прийомах.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...